Páteční bizár: Kariéra pro dítě a psa? Udělejte z nich testery sedacích pytlů

Petr Cieslar Petr Cieslar
9. 4. 2020 9:29
Pokud by šlo o testování granulí chuťovými pohárky jak dítěte, tak psa, byla by tato kariérní nabídka jistě bizarnější. Nicméně jedná se o pouhé testování sedacích pytlů, za které vám skutečně někdo zaplatí, a ještě si u toho můžete udělat tak trochu self-promo zvířecích i klasických potomků…
Foto: Unsplash.com

Marketing dětí, marketing psů

Když nevíš, co s reklamou, dej tam psa a dítě. Klasické marketingové pořekadlo, které v mnoha ohledech vždy zafunguje. Své zřejmě o tomto nesmrtelném marketingovém tandemu dvou savčích druhů ví i britská firma Great Bean Bags, která se specializuje na výrobu sedacích polštářů vhodných do každé domácnosti. Proto se jala hledat nejroztomilejší dětsko-psí pár na světě, přičemž výherci zašle k otestování nejnovější sedací pytle (jak pro psa, tak pro dítě) na takové to domácí sezení. Kromě toho, že tak můžete vyfasovat nové pytle zdarma, vás čeká i kapesné 50 liber a nechutně velká várka psích dobrot.

Pracovní požadavky na dítě a psa? Třeba uniforma

Pokud vás firma vybere, společně s pytly na sezení dostanete rovnou i uniformu "oficiálního recenzenta" pro dítě i psa. Dále se v požadavcích píše, že tým o dvou savcích různého druhu by měl umět spolupracovat, labužnicky relaxovat a být inspirací pro tisíce dalších lidských a psích zákazníků. Důležitý je i písemný souhlas rodiče (opatrovníka) s použitím fotografie a něco jako motivační email, ve kterém nesmí chybět: 

  • Fotka dítěte a psa, která dokazuje, že jsou dobrý tým.
  • Motivační "pohádka" o tom, proč jste nejkvalifikovanější pro práci.
  • Jméno, věk, adresa dítěte a jméno psa.

P.S. Uzávěrka výběrového řízení je do neděle 31. května 2020, celou nabídku najdete tady.

 

Právě se děje

Další zprávy