Páteční bizár: Kariéra pro dítě a psa? Udělejte z nich testery sedacích pytlů

Petr Cieslar Petr Cieslar
9. 4. 2020 9:29
Pokud by šlo o testování granulí chuťovými pohárky jak dítěte, tak psa, byla by tato kariérní nabídka jistě bizarnější. Nicméně jedná se o pouhé testování sedacích pytlů, za které vám skutečně někdo zaplatí, a ještě si u toho můžete udělat tak trochu self-promo zvířecích i klasických potomků…
Foto: Unsplash.com

Marketing dětí, marketing psů

Když nevíš, co s reklamou, dej tam psa a dítě. Klasické marketingové pořekadlo, které v mnoha ohledech vždy zafunguje. Své zřejmě o tomto nesmrtelném marketingovém tandemu dvou savčích druhů ví i britská firma Great Bean Bags, která se specializuje na výrobu sedacích polštářů vhodných do každé domácnosti. Proto se jala hledat nejroztomilejší dětsko-psí pár na světě, přičemž výherci zašle k otestování nejnovější sedací pytle (jak pro psa, tak pro dítě) na takové to domácí sezení. Kromě toho, že tak můžete vyfasovat nové pytle zdarma, vás čeká i kapesné 50 liber a nechutně velká várka psích dobrot.

Pracovní požadavky na dítě a psa? Třeba uniforma

Pokud vás firma vybere, společně s pytly na sezení dostanete rovnou i uniformu "oficiálního recenzenta" pro dítě i psa. Dále se v požadavcích píše, že tým o dvou savcích různého druhu by měl umět spolupracovat, labužnicky relaxovat a být inspirací pro tisíce dalších lidských a psích zákazníků. Důležitý je i písemný souhlas rodiče (opatrovníka) s použitím fotografie a něco jako motivační email, ve kterém nesmí chybět: 

  • Fotka dítěte a psa, která dokazuje, že jsou dobrý tým.
  • Motivační "pohádka" o tom, proč jste nejkvalifikovanější pro práci.
  • Jméno, věk, adresa dítěte a jméno psa.

P.S. Uzávěrka výběrového řízení je do neděle 31. května 2020, celou nabídku najdete tady.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Biden vyslal neoficiální americkou delegaci na Tchaj-wan, Čína reagovala varováním

Americký prezident Joe Biden vyslal na Tchaj-wan neoficiální delegaci na důkaz podpory ostrovu, jež pevninská Čína považuje za svou vzbouřeneckou provincii. Tři bývalí vysoce postavení politici dorazí na Tchaj-wan ve středu. Čína už v reakci na návštěvu Spojené státy varovala, aby respektovaly princip jedné Číny a chovaly se podle něj k Tchaj-wanu, píše agentura Reuters.

Členy delegace jsou demokrat Chris Dodd, senátor za Connecticut v letech 1981 až 2011 a dva bývalí náměstci ministrů zahraničí James Steinberg z Obamovy éry a Richard Armitage z vlády republikánského prezidenta George W. Bushe, upřesňuje AP. Na Bidenovu žádost se setkají s nejvyššími představiteli Tchaj-wanu, píše CNN. Ve čtvrtek ráno se setkají s prezidentkou Cchaj Jing-wen, uvádí Reuters.

Zdroj: ČTK
před 19 minutami

Velká Británie stáhne z Afghánistánu většinu ze svých 750 vojáků

Británie stáhne z Afghánistánu téměř všechny ze svých 750 vojáků, kteří v zemi působí, napsal v úterý list The Times. Britské rozhodnutí přichází krátce po oznámení Spojených států, že američtí vojáci Afghánistán definitivně opustí do 11. září 2021. Pro Brity by podle informací The Times bylo obtížné v zemi zůstávat po odchodu amerických spojenců, protože obě vojska sdílejí základny i infrastrukturu.

Británie vypracovala plán na předání vedení akademie v Kábulu, kde její jednotky pomáhají cvičit afghánské vojáky. Nově ji bude spravovat místní vláda. Britští vojáci působí převážně v Kábulu v ochranných misích, například jako doprovod význačných osobností. Vojáci se postupně přesouvají na protiteroristické mise do Afriky i jinde ve světě.

"Samozřejmě, že tato hrozná válka musí jednoho dne skončit, ale škrty a útěk od našich afghánských partnerů na ně musí působit jako zrada," uvedl generálmajor Charlie Herbert, který byl do roku 2018 poradcem NATO pro afghánskou policii.

Zdroj: ČTK
Další zprávy