Páteční bizár: Konec nudných on-line porad aneb s lamou na poradě

Petr Cieslar Petr Cieslar
24. 4. 2020 10:29
On-line meetingy se mohou časem stát monotónními. Potřebnou špetku vzruchu v domácím prostředí, která by nastartovala týmového ducha, kreativitu a efektivitu, nyní může na poradě představovat netradiční host. Třeba lama, prase nebo kůň…
Foto: pexels.com

Vrtěti ekologií

S nabídkou streamování domácí zvířeny na on-line poradách přišla "svatyně" pro zvířata Sweet Farm v Kalifornii. V časech, kdy on-line meetingy nebyly tak populární, se organizace angažovala hlavně v propagaci veganského zemědělství a aktivně se věnovala záchraně hospodářských zvířat. Ale v období koronaviru na farmu přestali dojíždět zájemci o prohlídky a finanční výpadek bylo nutno nějakým způsobem nahradit. Sweet Farm tak přišla se zbrusu novým byznys modelem založeným na živém vysílání z farmy a z jednoduchého nápadu se díky mediálnímu zájmu stala kýžená služba. O její oblibě svědčí rychlé vyprodaná místa volných termínů on-line meetingů.

Lama, kozy, prase

Happiness manažeři tak mají konečně nový způsob, jak vytvořit příjemné a radostné pracovní prostředí i na dálku. Navíc kromě pohledu na přežvykování lamy či rochnění prasátka v blátě, si lze objednat i kompletní virtuální prohlídku celé farmy. On-line přenos má navíc i tu výhodu, že vás nebude otravovat klasický odér chlévů a hnoje.

Virtuální výlet pak spočívá v tom, že pracovníci farmy se připojí k on-line meetingu, v krátkosti představí zvíře, a následně už jen zbývá se po zaplacenou dobu kochat pohledem na výrazné lamí rty. Tím, že si on-line prohlídku pořídíte, navíc pomáháte udržet ekologicky zaměřenou farmu v chodu. Z nabídky můžete vyzkoušet 10minutovou on-line přítomnost zvířete na poradě za poplatek 100 dolarů (cca 2500 Kč), 25minutovou on-line prohlídku celé farmy za 250 dolarů (6350 Kč) či zvolit cestu VIP virtuální prohlídky s výkonným ředitelem farmy za 750 dolarů (asi 18 500 Kč).

A které zvíře byste na on-line poradě nejraději viděli vy? Slona, surikatu nebo třeba kraba?

 

Právě se děje

Další zprávy