#podcast: Faily Tales & Adam Mišík: „Jsem stavěnej na to být slavnej“

Muzikant, zpěvák a herec Adam Mišík si vyzkoušel jak filmové, tak i seriálové role. Nejprve zpíval s kapelou, v posledních letech se ale rozhodl pro sólo dráhu a na konci minulého roku mu vyšla nová, hodně osobní deska. Díky tomu všemu se stal veřejně známým už “zamlada” a sám přiznává, že vyrovnávat se s popularitou pro něj nebylo vždycky úplně jednoduché.
Foto: Aktuálně.cz

Lidi mě chtějí vidět hlavně selhat, ale já tu nenávist vůči mně dokážu unést.

Poslední desku napsal s kytarou ve svém pokoji a vyzpovídal se na ní z divokého stylu života, který poslední roky vedl.

Moje nová deska je pro mě terapie.

Dává si Adam díky svým zkušenostem větší pozor na lidi? Chtěl by vyměnit svůj život za život člověka, který není veřejně známý? Má u něj holka, která není celebrita, šanci? A kdyby mohl získat jednu věc, kterou nemá a nedá se koupit za peníze, jaká by to byla?

Foto: Aktuálně.cz

Zajímají tě odpovědi (nejen) na tyhle otázky? Tak dávej play a užij si další díl podcastu Faily Tales!

Faily Tales

Faily Tales logo Pracovna upr

Na sociálních sítích všechno vypadá tak nějak jednodušeji - úspěšné účty sledují tisíce followers (včetně tebe), produkty a eventy jejich majitelů jsou okamžitě vyprodané. Jenže cesta na špici není zadarmo a už vůbec ne bez bouraček. Jak náročné je postavit vlastní sen na nohy a co všechno u toho nemusí jít podle plánu?

Podcast o tom, že kdo nic nezkazí, jako by nebyl, moderuje Natálie Pančochářová.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Biden vyslal neoficiální americkou delegaci na Tchaj-wan, Čína reagovala varováním

Americký prezident Joe Biden vyslal na Tchaj-wan neoficiální delegaci na důkaz podpory ostrovu, jež pevninská Čína považuje za svou vzbouřeneckou provincii. Tři bývalí vysoce postavení politici dorazí na Tchaj-wan ve středu. Čína už v reakci na návštěvu Spojené státy varovala, aby respektovaly princip jedné Číny a chovaly se podle něj k Tchaj-wanu, píše agentura Reuters.

Členy delegace jsou demokrat Chris Dodd, senátor za Connecticut v letech 1981 až 2011 a dva bývalí náměstci ministrů zahraničí James Steinberg z Obamovy éry a Richard Armitage z vlády republikánského prezidenta George W. Bushe, upřesňuje AP. Na Bidenovu žádost se setkají s nejvyššími představiteli Tchaj-wanu, píše CNN. Ve čtvrtek ráno se setkají s prezidentkou Cchaj Jing-wen, uvádí Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy