Faily Tales #10: Makyna: “I jedinou instastory ovlivňuješ lidi."

Natálie Pančochářová Natálie Pančochářová
27. 1. 2020 10:30
Zajímá se o lifestyle, kosmetiku, módu a v internetovém světě se pohybuje od svých 12 let. Jako ze spousty youtuberek se z ní stala influencerka a magazínem Forbes byla několikrát zařazena mezi 77 nejvlivnějších Čechů na internetu.
Foto: Studenta

Ředitelka na základce si ji a její mamku pozvala na kobereček, kde jim vysvětlovala, že by se Markéta měla přestat vystavovat na internetu a raději se učit. Kdyby ji tehdy poslechla, neměla by dnes základnu věrných fanoušků, kterých je více než 220 tisíc.

Ať si influenceři propagují jakoukoliv blbost, ale ať tu reklamu označí. Je to směšný!

Markéta Poláková nám prozradila, jak je to s agenturami, které youtubery a influencery zastupují i rozpovídala se i to tom, jestli mezi internetovými hvězdami může existovat přátelství, nebo pro sebe navzájem znamenají jen čísla.

Podle čeho vybírá firmy, se kterými uzavře spolupráci a stalo se jí někdy, že jí firma nechtěla zaplatit? Proč už nechodí na Youtubering a je podle ní v českém influencerském světě ještě místo pro nové tváře?

Foto: Veronika Vimmerová

Zajímají tě odpovědi (nejen) na tyhle otázky? Tak dávej play a užij si další díl podcastu Faily Tales.

Faily Tales

Faily Tales logo Pracovna upr

Na sociálních sítích všechno vypadá tak nějak jednodušeji - úspěšné účty sledují tisíce followers (včetně tebe), produkty a eventy jejich majitelů jsou okamžitě vyprodané. Jenže cesta na špici není zadarmo a už vůbec ne bez bouraček. Jak náročné je postavit vlastní sen na nohy a co všechno u toho nemusí jít podle plánu?

Podcast o tom, že kdo nic nezkazí, jako by nebyl, moderuje Natálie Pančochářová.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 23 minutami

Do Ostravy přijedou i hvězdy Muguruzaová a Bertensová

Dvojnásobná grandslamová vítězka Garbiňe Muguruzaová a Nizozemka Kiki Bertensová jsou dalšími hvězdami, které by se měly představit na říjnovém halovém turnaji tenistek v Ostravě. Účast Španělky, která v roce 2016 ovládla Roland Garros a rok nato Wimbledon, a Nizozemky oznámili pořadatelé na sociálních sítích.

Bývala světová jednička a finalistka letošního Australian Open Muguruzaová a aktuální světová osmička Bertensová doplnily ve startovním poli české hráčky Karolínu Plíškovou a Karolínu Muchovou.

J&T Banka Ostrava Open 2020 kategorie Premier se uskuteční s dotací 528.500 dolarů 19. až 25. října a přístup do Ostravar Areny mají mít i fanoušci. Organizátoři odhadují, že každý den by se mohlo dostat do haly až pět tisíc diváků.

Další zprávy