Faily Tales #11: Johny Machette: “Moje průšvihy bych z netu určitě nemazal."

Nejspíš ho znáš jako zpěváka. Je držitelem Českého slavíka z roku 2013 v kategorii Hvězda Internetu, což jen dokazuje fakt, že ho před pár lety miloval celý český YouTube. A kde je mu konec? Dneska působí jako konzultant a firmám radí se socialem, kreativním obsahem nebo influencer marketingem. Kromě toho si rád dělá srandu z českého instagramového světa, kterého je sám pořád součástí.
Foto: Studenta

Zloděj Českého slavíka a Macklemorova beatu Johny Machette AKA Jonáš Čumrik nám v podcastu prozradil svůj názor na současné hvězdy internetu. Rozpovídal se o tom, proč by v jeho merchandise nechybělo leštidlo na boty a taky konečně rozlouskl, jak to bude dál s jeho hudební kariérou.

Nejhorší věta, kterou od dítěte můžeš slyšet je, že až bude velké, chce být youtuber.

"Spojení s mým jménem není ideální. Pokud by mě chtěl někdo z československé scény na feat, musel by mít velkou osobnost a silný charakter, aby to ustál a dokázal si odůvodnit, proč má na desce zrovna mě."

Na svém instagramu se několikrát vyjadřoval ke kvalitě tvorby českých influencerů. Konfrontovali ho kvůli tomu? Opravdu žijeme v době, ve které tolik záleží na počtu sledujících? Jaké nejbizarnější slangové výrazy podle něj mladá generace používá? A v jaké aplikaci vidí Jonáš budoucnost?

Zajímají tě odpovědi (nejen) na tyhle otázky? Tak dávej play a užij si další díl podcastu Faily Tales!

Faily Tales

Faily Tales logo Pracovna upr

Na sociálních sítích všechno vypadá tak nějak jednodušeji - úspěšné účty sledují tisíce followers (včetně tebe), produkty a eventy jejich majitelů jsou okamžitě vyprodané. Jenže cesta na špici není zadarmo a už vůbec ne bez bouraček. Jak náročné je postavit vlastní sen na nohy a co všechno u toho nemusí jít podle plánu?

Podcast o tom, že kdo nic nezkazí, jako by nebyl, moderuje Natálie Pančochářová.

 

Právě se děje

Další zprávy