Faily Tales #12: Filip Jankovič: “Tvoje největší překážka jsi ty sám”

Určitě si ho pamatuješ z druhé řady SuperStar. Místo zpěvu se dnes ale Filip věnuje tanci, ke kterému měl blízko už od dětství. Vystudoval taneční konzervatoř, pyšní se několika tituly ze světových soutěží a v Londýně nebo Los Angeles se dostal až ke spolupráci s hvězdami jako je Justin Bieber, Jessie J. nebo Kylie Minogue.
Foto: Studenta

Odmala se díky mámě pohyboval ve světě showbyznysu, svůj vlastní úspěch si však rozhodl vybudovat sám, a proto se jednoho dne bez jakýchkoliv kontaktů odstěhoval "za velkou louži". V dalším díle Faily Tales mluví třeba o tom, jestli se na něj v Los Angeles kvůli jeho původu někdo díval skrz prsty a jak se v tak odlišném světě cítil. A řeč došla i na to, jaké jsou vztahy mezi undergroundovými a komerčními tanečníky a jestli mezi nimi existuje rivalita.

Je rozdíl mezi Filipem, který hází boky jako Beyoncé a Filipem v muzikální roli? S kterou celebritou by (ne)chtěl vlastnit dvojdomek a s kterou by jel na roadtrip?

Zajímají tě odpovědi (nejen) na tyhle otázky? Tak dávej play a užij si další díl podcastu Faily Tales!

Faily Tales

Faily Tales logo Pracovna upr

Na sociálních sítích všechno vypadá tak nějak jednodušeji - úspěšné účty sledují tisíce followers (včetně tebe), produkty a eventy jejich majitelů jsou okamžitě vyprodané. Jenže cesta na špici není zadarmo a už vůbec ne bez bouraček. Jak náročné je postavit vlastní sen na nohy a co všechno u toho nemusí jít podle plánu?

Podcast o tom, že kdo nic nezkazí, jako by nebyl, moderuje Natálie Pančochářová.

 

Právě se děje

Další zprávy