Faily Tales: #5 Nanovo: ”Podnikání je takovej konstantní průser”

Natálie Pančochářová Natálie Pančochářová
6. 11. 2019 12:30
Žádný učený z nebe nespadl, o tom něco ví i kluci z Nanovo. Občas nějaký kousek zničili namísto toho, aby ho opravili, a ne vždy se jim podařilo odhadnout reálnou cenu nábytku, který právě prodávali. Jejich fuck-upy by prý vydaly na celý podcast… Takže tady ho máte.
Foto: Studenta

Nanovo je obchod s originálním užitým uměním a designem z druhé poloviny 20. století. Jeho zakladatelé, Jiří Mrázek a Adam Karásek, se soustředí primárně na design z bývalého Československa, nabízí originální předměty ze zahraničí a v československé nábytkové historii si vybrali několik ikonických kusů, které vyrábí v limitovaných edicích v českých dílnách.

V novém dílu Faily Tales se dozvíš, v čem je podle nich zrenovovaný nábytek lepší než ten zbrusu nový. V jakých zemích se inspirovali českoslovenští designéři, jak jsou na tom Češi s vybíráním nábytku i to, do jaké nejvzdálenější země putoval kousek z pražského Nanovo.

Zajímají tě odpovědi (nejen) na tyhle otázky? Tak dávej play a užij si další díl podcastu Faily Tales.

Faily Tales
Autor fotografie: Aktuálně.cz

Faily Tales

Na sociálních sítích všechno vypadá tak nějak jednodušeji - úspěšné účty sledují tisíce followers (včetně tebe), produkty a eventy jejich majitelů jsou okamžitě vyprodané. Jenže cesta na špici není zadarmo a už vůbec ne bez bouraček. Jak náročné je postavit vlastní sen na nohy a co všechno u toho nemusí jít podle plánu?

Podcast o tom, že kdo nic nezkazí, jako by nebyl, moderuje Natálie Pančochářová.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy