#podcast: Faily Tales & Martin Škoda: “Salát z kuřecích kůžiček fakt není v pohodě!”

Natálie Pančochářová Natálie Pančochářová
19. 11. 2019 10:00
Martin Škoda není vystudovaným kuchařem, ale kdejaký šéfkuchař by se od něj mohl učit. V sedmnácti letech dal jako nejmladší autor u nás dohromady kuchařku Škoda nevařit, ve které spojuje jídlo s oblíbenými songy. Ve svém nejaktuálnějším velkém projektu zase učí Čechy neplýtvat potravinami. Komu by v životě nechtěl vařit a jaký odkaz po sobě nechal v televizním pořadu Prostřeno?
Foto: Studenta

Tuk je nositel chuti a jídlu dává správný grády.

Martin Škoda připravuje velké gastro akce, podporuje kampaně za zlepšení stravování a snaží se zvyšovat zájem lidí o kvalitní jídlo a vaření. My jsme se ho ptali třeba na to, jak nám Čechům podle jeho vlastních zkušeností záleží na kvalitě potravin, které si kupujeme domů a taky nás zajímalo, z jakých surovin by nikdy nevařil. 

Zajímají tě odpovědi (nejen) na tyhle otázky? Tak dávej play a užij si další díl podcastu Faily Tales.

Faily Tales

Faily Tales logo Pracovna upr

Na sociálních sítích všechno vypadá tak nějak jednodušeji - úspěšné účty sledují tisíce followers (včetně tebe), produkty a eventy jejich majitelů jsou okamžitě vyprodané. Jenže cesta na špici není zadarmo a už vůbec ne bez bouraček. Jak náročné je postavit vlastní sen na nohy a co všechno u toho nemusí jít podle plánu?

Podcast o tom, že kdo nic nezkazí, jako by nebyl, moderuje Natálie Pančochářová.

 

Právě se děje

Další zprávy