#podcast: Faily Tales & Martin Škoda: “Salát z kuřecích kůžiček fakt není v pohodě!”

Natálie Pančochářová Natálie Pančochářová
19. 11. 2019 10:00
Martin Škoda není vystudovaným kuchařem, ale kdejaký šéfkuchař by se od něj mohl učit. V sedmnácti letech dal jako nejmladší autor u nás dohromady kuchařku Škoda nevařit, ve které spojuje jídlo s oblíbenými songy. Ve svém nejaktuálnějším velkém projektu zase učí Čechy neplýtvat potravinami. Komu by v životě nechtěl vařit a jaký odkaz po sobě nechal v televizním pořadu Prostřeno?
Foto: Studenta

Tuk je nositel chuti a jídlu dává správný grády.

Martin Škoda připravuje velké gastro akce, podporuje kampaně za zlepšení stravování a snaží se zvyšovat zájem lidí o kvalitní jídlo a vaření. My jsme se ho ptali třeba na to, jak nám Čechům podle jeho vlastních zkušeností záleží na kvalitě potravin, které si kupujeme domů a taky nás zajímalo, z jakých surovin by nikdy nevařil. 

Zajímají tě odpovědi (nejen) na tyhle otázky? Tak dávej play a užij si další díl podcastu Faily Tales.

Faily Tales

Faily Tales logo Pracovna upr

Na sociálních sítích všechno vypadá tak nějak jednodušeji - úspěšné účty sledují tisíce followers (včetně tebe), produkty a eventy jejich majitelů jsou okamžitě vyprodané. Jenže cesta na špici není zadarmo a už vůbec ne bez bouraček. Jak náročné je postavit vlastní sen na nohy a co všechno u toho nemusí jít podle plánu?

Podcast o tom, že kdo nic nezkazí, jako by nebyl, moderuje Natálie Pančochářová.

 

Právě se děje

před 52 minutami

Lillard 61 body přiblížil basketbalisty Portlandu k play off NBA

Basketbalisté Portlandu zásluhou vyrovnaného osobního rekordu Damiana Lillarda v podobě 61 nastřílených bodů porazili v NBA Dallas 134:131 a udělali tak důležitý krok k postupu do play off, jelikož se dostali před Memphis na osmé místo tabulky Západní konference. Boj o postup je ale extrémně vyrovnaný a kolo před koncem je ve hře stále čtveřice týmů.

Vzhledem ke zkrácení základní části kvůli dlouhé pauze zaviněné celosvětovou pandemií musí při takto vyrovnaném průběhu o postupujícím rozhodnout předkolo. Účast v něm si mohl zajistit Memphis, ale prohrál 107:122 s Bostonem.

Toho využil Portland, který ale stále potřebuje v posledním utkání základní části porazit Brooklyn, aby měl jistotu postupu do předkola. Ve hře jsou totiž nadále i Phoenix, který zvítězil i v sedmém duelu po restartu soutěže nad Philadelphií 130:117 a má nyní totožnou bilanci jako Memphis. A těsně za nimi je San Antonio po výhře 123:105 nad Houstonem.

Výsledky NBA:

Dallas - Portland 131:134, Memphis - Boston 107:122, Orlando - Brooklyn 96:108, Philadelphia - Phoenix 117:130, Sacramento - New Orleans 112:106, San Antonio - Houston 123:105, Washington - Milwaukee 113:126.

Další zprávy