Jobsession: #1 Neziskovka Cesta za snem – Akční český projekt pro handicapované

Jakub Ouvín Jakub Ouvín
12. 7. 2019 14:56
Jedna polovina nerozlučné dvojice, která založila úspěšnou organizaci Cesta za snem – Tomáš Pchálek – téměř nikdy nepřestává pracovat. Tohle tempo jemu a kolegovi Heřmanovi Volfovi pomohlo vybudovat nejviditelnější projekt, který se v České republice věnuje handicapovaným lidem.
Foto: Adam Roller

Neskutečný pracovní náboj, ale především potřeba dělat věci jinak a lépe. Tyhle ingredience dopomohly pánům k desítkám tisíc sledujících na sociálních sítích a k statisícovým dosahům komunikovaných témat, která mají často velmi hluboký příběh.

Viralitou Cesty za snem ale úspěchy zdaleka nekončí. Desítky úspěšných live akcí, které propojují zdravé lidi s handicapovanými, jsou hlavním stavebním kamenem velmi široké, a vždy pozitivně naladěné komunity.

O tom, že Cesta za snem není jen další řadová neziskovka, a taky o tom, že mít handicap neznamená zanevřít na zbytek světa, vás nekompromisně přesvědčí Tomáš v tomhle podcastu.

Jobsession

Jobsession obr do ramecku upr

Třeba tě to celý život táhne do strojírenství, možná se vidíš jako art director v reklamce. A nebo zatím vůbec netušíš, kam se po škole vydat. Cest je dneska tolik, že tě z toho možná dohání rozhodovací paralýza. Jaký obor je pro tebe ten nejvhodnější a co práce v konkrétním odvětví obnáší?

Kuba Ouvín, jeho hosté a nejzajímavější možnosti v českém pracovním rybníčku.