Páteční bizár: Po měsíci izolace je na řadě nahý home office!

Petr Cieslar Petr Cieslar
16. 4. 2020 11:58
Spousta pracovníků už skoro měsíc pracuje “nuceně” z domu. To, z čeho býval za dávných časů poměrně zajímavý zaměstnanecký benefit, pandemie přetvořila v normu. Po čtyřech týdnech strávených prací u rodinného krbu je ale možná na čase zažít v domácích podmínkách něco nového…
Foto: Unsplash.com

Vyhoďte stereotyp do povětří

Dny splývají do jednoho, a jakmile ráno zůstanete v pyžamu, stane se z něj úbor na celý týden. Není důvod se nějak oblékat, natož sledovat trendy z oblasti módní vlny roušek (leda bederních). Aby se práce z domu trochu oživila, můžete si ji různými aktivitami ozvlášnit. Nabízí se třeba ZOOM porada z vany v plavkách (místo firemního wellness pobytu), ranní snídaňový teambuilding z balkonu (pokud všichni zaměstnanci mají balkon, že ano) nebo firemní turnaj v počítačových hrách s byznys partnerem či klientem (místo byznys schůzky na laser game). 

Vrchol dekadence. Nebo svobody?

Nahota v práci, pokud se skutečně fyzicky v práci nacházíte, je ošemetná věc. V nejlepším případě byste za ni na klasickém pracovišti asi dostali vytýkací dopis, v nejhorším případě snad i vyhazov. V domácích podmínkách se ale mění pravidla hry a pár dní na nahém home officu vám ušetří několik várek špinavého prádla a trochu pracího prášku. Britští nudisté dokonce na svém webu a Twitteru přišli s výzvou pracovat "na Adama a Evu" ve středy.

Pokud se do výzvy plánujete zapojit, můžete svou případnou fotodokumentaci označit hashtagem #WorkNakedWednesday. Jen si pro jistotu dávejte pozor na nechtěně zapnutou webkameru, případně souseda/sousedku z protějšího paneláku. Pokud jde o kameru, klient nebo šéf nemusí o nudistické výzvě vědět a čistě teoreticky by vám mohly z nahoty plynout problémy. Na druhou stranu, jste vlastně doma, ne?

PS. Přidáte se k #WorkNakedWednesday?

 

Právě se děje

Další zprávy